KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475235

nr 1747 5235

Oidentifierad konstnär. Signerad Lönborg. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x19 cm

Utrop:

300 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:37:12